ENA FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βία στο σχολειο????

+3
astos
magas
Leon
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty Βία στο σχολειο????

Δημοσίευση  Leon Πεμ Μαρ 11, 2010 6:45 pm

Άντε καιρός ήταν να την πατήσουν τα αλητάκια και να ξεμπροστιαστούν. Συμμορία είχαν κάνει και ευτυχώς που βρέθηκε μια και αντέδρασε όπως έπρεπε.
Ξύλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Καλά την έκανες την τσογλάνω και την παρέα της που μας έχει κατσικωθεί και μας το παιζει αρχηγός.


ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Leon
Leon

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση  magas Πεμ Μαρ 11, 2010 7:24 pm

γουσταρω φαση.........



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

επρεπε να πεσει το ξυλο της αρκουδας

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

απο μπροστα παναγιτσες και απο πισω τσουραπες. να αγιασει το χερι σου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
magas
magas

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2010
Ηλικία : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty Απ: Βία στο σχολειο????

Δημοσίευση  astos Παρ Μαρ 12, 2010 1:11 am

Εγώ στην αρχή δεν κατάλαβα γιατί έγινε αλλά μετά όταν έμαθα και είδα και τα παρακάτω
είπα ότι ένα σκαμπιλάκι δεν ήταν τπτ. Εμένα, προσωπικά μου τη δίνει αυτό το υφάκι που έχει
το τραβάει ο αργανισμός της το ξύλο......

Μπράβο και από μένα και αν μπορείς να το κάνεις και σε κάτι άλλες που το παίζουν Very Happy δε λεω ονόματα όλοι ξέρουμε ποιες είναι Twisted Evil
astos
astos

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty ????

Δημοσίευση  tolis Παρ Μαρ 12, 2010 8:20 am

Παίδες, το θέμα είναι σοβαρό. Κάνω τα στραβά μάτια αλλά πότε θα μου τη βιδώσει και θα τα ρίξω δεν ξέρω. Μας έχουν φλομώσει στη μαγκιά και επειδη δε μιλάμε μας περνούν και για ............άκες.

Κυρία μου που τις έφαγες αν μπαίνεις εδώ και διαβάζεις ένα σου λέω. Κόψε τα νταηλίκια γιατί δεν θα σου βγουν σε καλό. confused confused confused
tolis
tolis

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty Απ: Βία στο σχολειο????

Δημοσίευση  kostik Σαβ Μαρ 13, 2010 9:02 am

και γω μετα τα εμαθα και μαλιστα με πολλες σαλτσες οπως γινεται παντα σ αυτες τις περιπτωσεις.
επειδη δεν ειμαι υπερ αυτης τακτικης αλλα το ξυλο βγηκε απ τον παραδεισο και οπου δεν πιανει ο λογος, πεφτει το ξυλο.
και μενα μου ειχαν δημιουργησει προβλημα αυτες οι κυριες αλλα το αφησα να περασει.

αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οτι οποιος εχει διαφορα και το παιζει και λιγο μαγκακος απειλει με "καρτερι". το εχω δει πολλες φορες αυτο το εργο απο νταηδες αλλα ηλιθιους που νομιζουν οτι ετσι λυνονται οι διαφορες.

τι λεω εγω? οτι ολα ξεκινουν απο το σπιτι μας και απο τις ανασφαλειες που εχουμε. βλεπουμε το σχολειο σαν το χωρο που θα βγαλουμε τα σπασμενα απο την καταπιεση που μας κανουν. αυτο ας το δουν και οι γονεις μας που οι πιο πολλοι μας μαθαινουν οτι πρεπει να εχουμε το πανω χερι, φταιν κι αυτοι. Twisted Evil
kostik
kostik

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : σταυρουπολη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty Απ: Βία στο σχολειο????

Δημοσίευση  aporia Τρι Μαρ 16, 2010 9:51 am

Σαν μητέρα, δεν επικροτώ αυτές τις τακτικές και καλό θα είναι να αποφεύγουμε να τις ακολουθούμε και να στηριζόμαστε στο διάλογο για να λύνουμε τις διαφορές μας. Επειδή διάβασα τις απαντήσεις σας , καταλαβαίνω ότι δεν ήταν ένας απλός ξυλοδαρμός , δεν ξέρω τι έχει προηγηθεί και δεν μπορώ να πάρω θέση.

Αυτό που ήθελα να πω είναι γενικό και δεν αφορά μόνο αυτή την περίπτωση.

aporia

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βία στο σχολειο???? Empty Απ: Βία στο σχολειο????

Δημοσίευση  ektoras Πεμ Μαρ 18, 2010 6:16 pm

aporia, καλα τα λες αλλα οσο κα να ειμαι αναισθητος εγω και να μη με νιαζει οταν με προκαλουν δεν θα κατσω με σταυρωμενα χερια. Evil or Very Mad
και ας γινει οτι θελει. εσεις οι γονεις δεν τα βλεπετε ολα και δεν ειναι και σωστο να ζηταμε βοηθεια επειδη ο αλλος ειναι μαλακας και μας τη σπαει αλλα ξερει να κρυβεται. αλαλ και αν πεις κατι στο σχολειο θα σε βγαλουν τρελο γιατι κατηγορεις το καλο παιδακι. Twisted Evil Twisted Evil

ektoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης